Komornik sądowy

przy Sądzie Rejonowym

dla Warszawy-Woli

Andrzej Lus

Kancelaria Komornicza nr X w Warszawie

Zadzwoń Napisz

O kancelariikomornik warszawa wola


 W dniu 18 listopada, podczas wykonywania czynności, we własnej kancelarii, została brutalnie zamordowana jedna z Naszych Koleżanek, Komornik przy Sądzie Rejonowym w Łukowie, Ewa Kochańska.
Łączymy się myślami z Rodziną Naszej Koleżanki, mając jednocześnie świadomość, iż mogło to spotkać każdego z nas. Jako komornicy sądowi uważamy, że niezbędna jest nasza stanowcza reakcja na ten bestialski czyn.

W geście protestu przeciwko wszelkim przejawom agresji wobec komorników sądowych i ich pracowników, w najbliższy poniedziałek, 21 listopada 2022 roku oraz w dniu pogrzebu Naszej Koleżanki, kancelarie pozostaną zamknięte i nie będą wykonywać żadnych czynności o charakterze zewnętrznym, jak na przykład, odbieranie poczty, dokonywanie przelewów, wydawanie zaświadczeń itp., a przez cały tydzień nie będziemy przyjmować stron postępowań.

W życiu dochodzi niekiedy do sytuacji że potrzebujemy profesjonalnej pomocy w egzekucji wyroków prawa, którą może nam udzielić tylko odpowiedni funkcjonariusz publiczny. Dlatego w takich kwestiach najlepiej jest zaufać najlepszym, a jest nim z pewnością komornik sądowy Warszawa to miasto będące rejonem jego działania i zawsze można skorzystać z fachowych, profesjonalnych porad prawnych i usług, świadczonych na rzecz swoich klientów.

Komornik zajmuje się bardzo szerokim zakresem spraw, takich jak: wykonywanie orzeczeń sądowych w wszelkich sprawach o roszczenia pieniężne oraz sporządzanie protokołów stanu faktycznego przed rozpoczęciem procesów sądowych. To tylko niektóre z zadań jakimi powinien zająć się komornik Wola gdzie znajduje się siedziba Sądu Okręgowego przy którym mieści się jego kancelaria, to dzielnica doskonale skomunikowana z innymi rejonami miasta, dlatego zawsze będzie łatwo tam dotrzeć i uzyskać tak potrzebną pomoc.Oprócz egzekucji wyroków leżących w zakresie obowiązków jakimi zajmuje się komornik Warszawa to także miejsce w którym codziennie odbywają się licytacje komornicze, najczęściej nieruchomości, co pozwala nabyć wymarzone mieszkanie lub dom po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dlatego warto na bieżąco śledzić stronę internetową którą posiada komornik, znajdziemy tam wszystkie informacje o terminie licytacji i o jej obiektach.

Dodatkowo można na niej pobrać wszelkie dokumenty potrzebne do złożenia wniosku o egzekucję, a także wniosku o rozpoczęcie poszukiwania dłużnika i jak widać takie profesjonalne podejście ułatwia kontakt na linii klient – komornik Warszawa Wola to duża dzielnica, w której znajduje się wiele ulic będących w tzw. właściwości terytorialnej komornika działającego przy tutejszej siedzibie Sądu Okręgowego. Zapoznając się z ich listą można szybko zorientować się czy wybrany przez nas komornik może zająć się naszą sprawą i szybko dokonać należnej nam egzekucji.

komornik sądowy


komornik warszawa